Scaun gaming Combat 5.0 Negru
642,80 lej
Caracteristici:
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Fisa tehnica
Referinte specifice
Force 2.7 este un scaun elegant, tapițat cu catifea moale și rezistentă la uzură, conceput pentru sesiuni lungi de lucru sau gaming. Structura solidă din oțel, combinată cu spuma densă, asigură stabilitate și confort pentru mulți ani.
Mecanismul Tilt permite înclinarea spătarului până la 135° și blocarea acestuia în poziția dorită. Ideal atât pentru muncă intensă, cât și pentru o scurtă pauză, oferind flexibilitate maximă pentru orice nevoie.
Sistemul Pro Core împreună cu spătarul profilat și perna lombară stabilizează poziția corpului și reduc tensiunea din zona cervicală și lombară, oferind un confort sporit chiar și în timpul sesiunilor lungi de stat pe scaun.
Cotierele rabatabile se mișcă împreună cu spătarul, adaptându-se poziției tale. Suprafața moale elimină presiunea asupra umerilor, sporind confortul la utilizare îndelungată.
Cadrul din oțel, pistonul de calitate și spuma densă formează o bază stabilă pentru scaun. Roțile din poliuretan și cauciuc se deplasează lin și nu zgârie podeaua, oferind siguranță și confort la fiecare utilizare.
Capacitate maximă de încărcare: 140 kg.
Finisajul din catifea moale oferă scaunului un aspect elegant, fiind totodată rezistent la uzură și ușor de curățat. Culoarea intensă se potrivește perfect atât într-un birou, cât și într-o cameră de gaming.
| Producător | Huzaro |
| Model | Force 2.7 |
| Construcție | Cadru din oțel |
| Material | Material respirabil, catifea |
| Umplutură | Spumă ecologică, densă |
| Roți | Poliuretan-cauciuc, 50 mm |
| Piston | Cu gaz, reglaj 10 cm |
| Cotiere | Integrate cu spătarul |
| Capacitate maximă | 140 kg |
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Recenzia ta nu a putut fi trimisa
check_circle
check_circle