Bestway 56706 Piscină de Grădină cu Cadru 366 x 76 cm
- Capacitate: 6473
- Cod model: 56706
- Formă piscină: rotund
- Tip piscină: cu cadru
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Fisa tehnica
- Tip de piscină
- Cu cadru
- Formă piscină
- rotund
- Capacitate (l)
- 6473
- Dimensiuni
- ~ 366 cm
- Cod producător
- 56706
Referinte specifice
- cod EAN13
- 6941607329344
- MPN
- dmuchane_p3379
Piscină cu cadru 366 x 76 cm
Bestway 56706

★★★ Bucurați-vă de vară în propria piscină!!! ★★★
★ Dacă aveți nevoie de o piscină care să vă răcorească în zilele fierbinți — aceasta este alegerea perfectă pentru voi!
★ Invitați prieteni și familie la o petrecere la piscină și bucurați-vă împreună de plăcerile verii.
★ Alegând o piscină Bestway vă garantați cea mai înaltă calitate.

Conținutul setului:
- Piscină cu cadru 366 x 76 cm
- Dopuri pentru orificiile pompei
- Manual de instrucțiuni
- Patch de reparație
- Ghid de descărcat în licitație

Piscina gata în 3 pași rapizi:
- Desfaceți prelata,
- Asamblați cadrul - fără unelte
- Umpleți cu apă — gata!
Acum asamblarea unei piscine atât de mari durează doar câteva minute

Construcție de cea mai înaltă calitate
- Material PVC rezistent cu 3 straturi
- Întărire cu plasă de nylon între straturi
- Acoperire rezistentă la perforații
- Interior de culoare albă
Specificații tehnice:
Piscina
- Dimensiuni 366 x 76 cm
- Greutatea piscini 21 kg
- Umplutur apă recomandată 90%
- Capacitate 6473 litri

❤️❤️❤️ Faceți această vară plină de momente minunate! ❤️❤️❤️

Specificații
| Producător | Bestway |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 366 cm |
| Diametru | 366 |
| Înălțime | 76 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | rotund |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Capacitate | 6473 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 30 |
| Greutate basenu | 22 |
| Cod model | 56706 |
| Dimensiuni | 28 × 27.5 × 89.5 cm |
| Greutate | 20.994 kg |
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Recenzia ta nu a putut fi trimisa
Alte produse din această categorie
Cele mai vândute