Menu
Piscină cu Cadru 975 x 488 x 132 cm 21in1 INTEX 26378 + Skateboard GRATUIT
13.583,52 lej
Se încarcă...
- Capacitate: 54368
- Cod model: 26378
- Formă piscină: dreptunghiular
- Tip piscină: cu cadru
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Sigur doresti sa raportezi acest comentariu?
Raport trimis
Comentariul tau a fost inregistrat si va fi examinat de un moderator.
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Intex
Fisa tehnica
- Tip de piscină
- Cu cadru
- Formă piscină
- dreptunghiular
- Capacitate (l)
- 54368
- Dimensiuni
- ⟩ 600 cm
- Cod producător
- 26378
Referinte specifice
- cod EAN13
- 5903890609177
- MPN
- dmuchane_p3909
Piscină desmontabilă 975 x 488 x 132 cm ★★★★★ SET 8 ÎN 1
INTEX 26378

★★★ Pregătește-te pentru o vară fierbinte ★★★
★ Bucură-te de vreme frumoasă în confortul grădinii tale proprii! Cumpără o piscină în care poți înota liber!
★ Cumpărând această piscină INTEX, poți fi sigur că produsul este nou, autentic și sigur
★ Piscina este ușor de montat. O poți monta tu însuți fără unelte în câteva momente.

Setul include:
- Piscină desmontabilă 975 x 488 x 132 cm
- Pompă filtrante
- Scară de siguranță
- Capac de piscină
- Saltea de bază piscină
- Bară kit curățare
- Accesorii interschimbabile kit curățare (plasă, perie, net)
- Aspirator piscină
- Plasă volei
- Coșuri filtru
- Conectori pompă
- Furtunuri pompă
- Petec reparație
- Instrucțiuni în limba română
- Ghid disponibil pentru descărcare la licitație

Calitate superioară de construcție
- Material PVC cu 3 straturi durabil
- Întărire din plasă de nylon între straturi
- Acoperire rezistentă la perforații
- Interior cu model mozaic albastru și alb

Capac
- Protejează apa din piscină de murdărie
- Împiedică copiii să intre în piscină fără permisiunea ta
- Reduce pierderea de căldură din apă
Saltea
- Protejează fundul de deteriorare
- Previne pătrunderea nisipului și a altor poluanți în piscină
- Izolează piscina de sol

Piscină gata în 3 pași simpli:
- Desfă foaia,
- Montează structura - fără unelte,
- Umple cu apă — gata!

SPECIFICAȚII TEHNICE
Piscină
- Dimensiuni piscină 975 x 488 x 132 cm
- Greutate piscină 283,3 kg
- Capacitate piscină: 54.368 litri
- Umplere recomandată 90%
Pompă
- Debit 10.500 litri/oră
- Alimentare 220 - 240 V
- Greutate pompă 23,1 kg

❤️❤️❤️ Fă această vară de neuitat! ❤️❤️❤️


Specificații
| Producător | INTEX |
|---|---|
| Dimensiune | > 600 cm |
| Lungime | 975 |
| Lățime | 488 |
| Înălțime | 132 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | dreptunghiular |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC |
| Capacitate | 54368 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 90 |
| Filtr pompy | nisip, sticlă |
| Greutate basenu | 279 |
| Debit pompă | 10500 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 23,1 |
| Capacitate rezervor pompă nisip/sticlă | 35 / 25 |
| Cod model | 26378 |
| Dimensiuni | 109.3 × 83.6 × 159 cm |
| Greutate | 315.49 kg |
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Comentariul dumeavoastra a fost inregistrat si va fi vizibil de indata ce va fi aprobat de un moderator.
Recenzia ta nu a putut fi trimisa
Alte produse din această categorie
Piscină de Grădină cu Structură Oțel 488 x 122 cm 12-în-1 Intex 26746
3.364,61 lej
Piscină de Grădină cu Cadru Metalic 366 x 76 cm 16în1 INTEX 26712 + Mașină de Baloane
1.107,30 lej
Piscină de Grădină cu Cadru Metalic 610 x 132 cm 18în1 Completă INTEX 26756
4.269,57 lej
Piscină de Grădină cu Cadru Metalic 366 x 76 cm 16în1 INTEX 26712
1.056,46 lej
Piscină cu cadru 305 x 76 cm 5în1 INTEX 28206
598,90 lej
Piscină de grădină cu cadru 244 x 76 cm INTEX 28290
497,22 lej
Cele mai vândute
Pernă de grădină pătrată 45x45 cm - Outdoor Pro exterior Impermeabil
79,90 lej
(13)
Pernă de grădină dreptunghiulară 30x50 cm - Outdoor Pro exterior Impermeabil
59,90 lej
(13)
Saltea Puf de Podea XXL Gigant pentru adulți - Outdoor Pro exterior Impermeabil
746,80 lej
(4)
Pernă de grădină pătrată 60x60 cm - Outdoor Pro exterior Impermeabil
118,90 lej
(4)
Puf Taburet Suport Picioare Rotund - Boucle
149,90 lej
(168)
Fotoliu Puf XL Standard - Material Imprimeu Premium
623,90 lej