Piscină de Grădină cu Structură Oțel 488 x 122 cm 12-în-1 Intex 26746
3.364,61 lej
Fisa tehnica
Referinte specifice
Numărul de Catalog BESTWAY® 56406

★ Dacă ai nevoie de o piscină mare și fiabilă în care poți înota liber — aceasta este alegerea perfectă pentru tine!
★ Set complet cu echipament integral – nu trebuie să cauți singur componentele individuale.
★ Alegând piscina Bestway cu accesorii dedicate ai garantia celei mai înalte calități și totul va funcționa perfect împreună.




Setul include tot ceea ce ai nevoie pentru a obține apă cristalină:



Acum montarea unei piscine atât de mari durează doar câteva minute
Având în vedere nevoile copiilor tăi, includem unul dintre accesoriile preferate:


Piscină
Pompă

| Producător | Bestway |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 305 cm |
| Diametru | 305 |
| Înălțime | 76 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | rotund |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Capacitate | 4678 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 30 |
| Greutate basenu | 19,4 |
| Cod model | 56406 |
| Dimensiuni | 88.5 × 30.5 × 26.5 cm |
| Greutate | 18.291 kg |