Piscină de Grădină cu Structură Oțel 488 x 122 cm 12-în-1 Intex 26746
3.364,61 lej
Fisa tehnica
Referinte specifice
Bestway: 56679

★ Dacă aveți nevoie de o piscină unde să găsiți răcorire în zilele calde — aceasta este alegerea perfectă pentru dumneavoastră!
★ Set complet cu tot echipamentul necesar – nu trebuie să căutați singuri componentele individuale.
★ Cumpărând o piscină Bestway cu accesorii dedicate aveți certitudinea că veți obține cea mai bună calitate și totul va fi perfect potrivit.



Setul conține tot ceea ce aveți nevoie pentru a obține apă cristalină:

Montarea unei piscine atât de mari vă va lua doar câteva minute

Distrați-vă în apă împreună cu copiii dumneavoastră.

Piscină
Pompă

Avertisment: Brățările de înot nu sunt jucării, nu sunt echipament de salvare și nu protejeaza împotriva înecului. Utilizare în apă la o adâncime unde copilul poate atingeți fundul cu picioarele și sub supravegherea unui adult. Umflare și utilizare corespunzătoare a echipamentului sunt necesare pentru a asigura siguranța. Asigurați-vă că valvula de siguranță este hermetic închisă și că cusăturile nu sunt ruptă. Interval de greutate 18-30 kg, vârstă de 3 la 6 ani.

| Producător | Bestway |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 305 cm |
| Diametru | 305 |
| Înălțime | 76 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | rotund |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Capacitate | 4678 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 30 |
| Filtr pompy | I (#58093) |
| Greutate basenu | 23 |
| Debit pompă | 1249 |
| Moc pompy | 16 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 2,1 |
| Cod model | 56679 |
| Dimensiuni | 27.5 × 35 × 95 cm |
| Greutate | 22.894 kg |