Piscină de Grădină cu Structură Oțel 488 x 122 cm 12-în-1 Intex 26746
3.364,61 lej
Fisa tehnica
Referinte specifice
Numărul de catalog BESTWAY® 56408

★ Dacă ai nevoie de o piscină mare și fiabilă în care să înoți liber — aceasta este alegerea perfectă pentru tine!
★ Set complet cu tot echipamentul inclus – nu trebuie să cauți singur componentele individuale.
★ Când cumperi o piscină Bestway cu accesorii dedicate, poți fi sigur că vei obține cea mai înaltă calitate și totul se va potrivi perfect.




Setul include tot ce ai nevoie pentru a obține apă strălucitoare:



Montarea unei piscine atât de mari durează acum doar câteva minute
Gândindu-mă la copiii tăi, includem unul dintre accesoriile cel mai populare:


Piscina
Pompă

| Producător | Bestway |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 305 cm |
| Diametru | 305 |
| Înălțime | 76 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | rotund |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Capacitate | 4678 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 30 |
| Filtr pompy | I (#58093) |
| Greutate basenu | 19,4 |
| Debit pompă | 1249 |
| Moc pompy | 16 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 2,1 |
| Cod model | 56408 |
| Dimensiuni | 88.5 × 38 × 27 cm |
| Greutate | 19.961 kg |