Piscină de Grădină cu Structură Oțel 488 x 122 cm 12-în-1 Intex 26746
3.364,61 lej
Fisa tehnica
Referinte specifice
Numărul de catalog BESTWAY® 56595

★ Dacă ai nevoie de o piscină mare și fiabilă în care să poți înota liber - acesta este alegerea ideală pentru tine!
★ Set complet cu echipament complet – nu trebuie să cauți piese individuale separat.
★ Atunci când cumperi o piscină Bestway cu accesorii dedicate poți fi sigur că vei obține cea mai înaltă calitate și că totul va fi compatibil.



Montarea unei piscine atât de mari te va lua doar câteva minute!


Piscina
Pompă


| Producător | Bestway |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 427 cm |
| Diametru | 427 |
| Înălțime | 84 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | rotund |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Capacitate | 10220 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 45 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Greutate basenu | 37 |
| Debit pompă | 2006 |
| Moc pompy | 29 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 2,7 |
| Cod model | 56595 |
| Dimensiuni | 104 × 51 × 31 cm |
| Greutate | 35.915 kg |