Piscină de Grădină cu Structură Oțel 488 x 122 cm 12-în-1 Intex 26746
3.364,61 lej
Fisa tehnica
Referinte specifice
Numărul de catalog Bestway® 56488

★ Dacă ai nevoie de o piscină mare și fiabilă în care să te relaxezi liber — aceasta este alegerea perfectă pentru tine!
★ Set complet cu echipament complet – nu va trebui să cauți componente individuale singur.
★ Alegând o piscină Bestway cu accesorii dedicate poți fi sigur că vei obține calitate premium și totul se va potrivi perfect.




Acum montarea unei piscine atât de mari îți va lua doar câteva minute

Merită să-ți protejezi piscina corespunzător. Capacul inclus pentru piscina ta:
Piscină
Pompă

| Producător | Bestway |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 457 cm |
| Diametru | 457 |
| Înălțime | 107 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | rotund |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Capacitate | 14970 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 60 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Greutate basenu | 59,4 |
| Debit pompă | 3028 |
| Moc pompy | 32 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 2,9 |
| Cod model | 56488 |
| Dimensiuni | 116 × 40.5 × 59 cm |
| Greutate | 58.821 kg |