Piscină de Grădină cu Structură Oțel 488 x 122 cm 12-în-1 Intex 26746
3.364,61 lej
Fisa tehnica
Referinte specifice
Bestway 56681

★ Dacă căutați o piscină care oferă răcire în zilele calde — aceasta este alegerea perfectă pentru dvs.!
★ Invitați prieteni și familie la o petrecere la piscină și distrați-vă împreună în vară.
★ Atunci când cumpărați o piscină Bestway cu accesorii dedicate, sunteți sigur că veți obține cea mai înaltă calitate și că totul se va potrivi perfect.
★ GRATUIT set pentru crearea bulelor de săpun (jucărie și soluție).



Setul include tot ceea ce aveți nevoie pentru a obține apă cristalină:


Acum montarea acestei piscini mari durează doar câteva minute.

Bucurați-vă de apă împreună cu copiii voștri.

Piscină:
Pompă:


| Producător | Bestway |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 366 cm |
| Diametru | 366 |
| Înălțime | 76 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | rotund |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Capacitate | 6473 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 30 |
| Filtr pompy | I (#58093) |
| Greutate basenu | 26 |
| Debit pompă | 1249 |
| Moc pompy | 16 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 2,1 |
| Cod model | 56681 |
| Dimensiuni | 28.5 × 38 × 89.5 cm |
| Greutate | 27.813 kg |