Piscină de Grădină cu Structură Oțel 488 x 122 cm 12-în-1 Intex 26746
3.364,61 lej
Fisa tehnica
Referinte specifice

★ ★ Alegând o piscină INTEX cu accesorii dedicate, poți fi sigur că vei primi cea mai înaltă calitate și că totul se va potrivi perfect.
★ Piscina cu cadru este incredibil de ușor de asamblat și gata de utilizare în doar câteva momente.
★ Cumpărând această piscină INTEX, poți fi sigur că produsul este nou, original și sigur




Setul conține tot ce ai nevoie pentru a obține apă cristalină:



Acum montarea unei piscine atât de mari îți va lua doar câteva momente
Piscină
Pompă


| Producător | INTEX |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 244 cm |
| Diametru | 160 |
| Lungime | 260 |
| Înălțime | 65 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | dreptunghiular |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC |
| Capacitate | 2282 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 30 |
| Greutate basenu | 17,5 |
| Cod model | 28271 |
| Dimensiuni | 92 × 30 × 25 cm |
| Greutate | 18.4 kg |