Menu
Covor Vintage Flori 22209/025 galben
219,90 lej
Se încarcă...
- Grosime covor: aproximativ 2-3 mm
- Grosime covor: aproximativ 6-7 mm
- Greutate totala: aproximativ 1,1 kg/m2
- Material: 100% polipropilena
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Sigur doresti sa raportezi acest comentariu?
Raport trimis
Comentariul tau a fost inregistrat si va fi examinat de un moderator.
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Fisa tehnica
- Cameră
- Sufragerie
- Dimensiune
- 120x170 cm
140x200 cm
200x290 cm
80x150 cm - Culoare
- Nuanțe de galben și auriu
- Material
- Polipropilenă
- Formă
- Dreptunghiular
- Motiv
- Alte modele
Referinte specifice
- cod EAN13
- 2000000097480
- MPN
- kabis_11672
Specificații
| Material | Polipropilenă |
|---|---|
| Tip fir | 100% Polipropilenă |
| Înălțimea firului | aprox. 2-3 mm |
| Grosime totală | aprox. 6-7 mm |
| Greutate pe m² | aprox. 1,1 kg/m² |
| Culoare | Nuanțe de galben și auriu |
| Formă | Dreptunghiular |
| Model | Alte modele |
Dimensiuni și prețuri
| Dimensiune | Preț | Greutate |
|---|---|---|
| 80x150 cm | 122 lei | — |
| 120x170 cm | 220 lei | 3,0 kg |
| 140x200 cm | 306 lei | 4,0 kg |
| 200x290 cm | 614 lei | 7,0 kg |
Întreținere
Pentru îngrijirea zilnică este suficientă aspirarea regulată. Îndepărtează petele mici imediat cu o lavetă ușor umezită sau un detergent delicat. Nu spăla în mașina de spălat și nu uda în exces covorul. Pentru curățare profundă recomandăm extracția profesională cu apă caldă.
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Comentariul dumeavoastra a fost inregistrat si va fi vizibil de indata ce va fi aprobat de un moderator.
Recenzia ta nu a putut fi trimisa
Alte produse din această categorie
Covor Vintage 22208/082 bordo / gri rozetă clasic
613,90 lej
Covor Vintage 22218053 Gri / Albastru Patchwork
221,90 lej
Covor Vintage Patchwork 22216356 Gri
219,90 lej
Covor Vintage 22212996 Negru Clasic
219,90 lej
Covor Vintage 22212666 Beige Clasic
219,90 lej
Covor Vintage 22208765 Bej Clasic cu Rozete
219,90 lej
Cele mai vândute
Pernă de grădină pătrată 45x45 cm - Outdoor Pro exterior Impermeabil
79,90 lej
(13)
Pernă de grădină dreptunghiulară 30x50 cm - Outdoor Pro exterior Impermeabil
59,90 lej
(13)
Saltea Puf de Podea XXL Gigant pentru adulți - Outdoor Pro exterior Impermeabil
746,80 lej
(4)
Pernă de grădină pătrată 60x60 cm - Outdoor Pro exterior Impermeabil
118,90 lej
(4)
Puf Taburet Suport Picioare Rotund - Boucle
149,90 lej
(168)
Fotoliu Puf XL Standard - Material Imprimeu Premium
623,90 lej