Piscină de Grădină cu Structură Oțel 488 x 122 cm 12-în-1 Intex 26746
3.364,61 lej
Fisa tehnica
Referinte specifice
Numărul de catalog Bestway® 56416

★ Dacă ai nevoie de o piscină spațioasă și fiabilă în care să poți să înoți liber — aceasta este alegerea perfectă pentru tine!
★ Set complet cu echipament complet – nu trebuie să cauți singur componentele individuale.
★ Când cumperi o piscină Bestway cu accesorii dedicate, poți fi sigur că vei primi cea mai înaltă calitate și că totul va fi potrivit perfect.


Obții:
— aceasta înseamnă că statistic cel puțin unul dintre vecinii tăi a cumpărat o piscină de grădină sau accesorii de piscină de la noi.


Setul include tot ceea ce ai nevoie pentru a obține apă cristalină:



Acum montarea unei piscine atât de mari îți va lua doar câteva minute

Gândind la copiii tăi, includem accesorii populare pentru copii:

Piscină
Pompă


| Producător | Bestway |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 366 cm |
| Diametru | 366 |
| Înălțime | 76 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | rotund |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Capacitate | 6473 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 30 |
| Filtr pompy | I (#58093) |
| Greutate basenu | 25,8 |
| Debit pompă | 1249 |
| Moc pompy | 16 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 2,1 |
| Cod model | 56416 |
| Dimensiuni | 88.5 × 41.5 × 28.5 cm |
| Greutate | 24.241 kg |