Piscină de Grădină cu Structură Oțel 488 x 122 cm 12-în-1 Intex 26746
3.364,61 lej
Fisa tehnica
Referinte specifice
Numărul Catalogului Bestway® 56418

★ Dacă cauți o piscină mare și fiabilă în care să poți înota liber — aceasta este alegerea perfectă pentru tine!
★ Set complet cu echipare completă – nu trebuie să cauți piesele individuale.
★ Cumpărând o piscină Bestway cu accesorii dedicate, ai garanția celei mai înalte calități și totul se va potrivi perfect.




Acum montarea unei piscine atât de mari durează doar câteva minute


Piscină
Pompă


| Producător | Bestway |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 366 cm |
| Diametru | 366 |
| Înălțime | 100 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | rotund |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Capacitate | 9150 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 45 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Greutate basenu | 39,3 |
| Debit pompă | 2006 |
| Moc pompy | 29 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 2,7 |
| Cod model | 56418 |
| Dimensiuni | 115 × 44 × 35 cm |
| Greutate | 37.72 kg |