Piscină de Grădină cu Structură Oțel 488 x 122 cm 12-în-1 Intex 26746
3.364,61 lej
Fisa tehnica
Referinte specifice
Numărul Catalogului BESTWAY ® 56438

★ Set complet cu echipament complet – nu trebuie să cauți singur toate componentele.
★ Cu capacul inclus în piscină poți proteja apa de murdărie și dăunători.
★ Alegând o piscină BESTWAY cu accesorii dedicate ai garanția unei calități superioare și totul se va potrivi perfect.




Merită să-ți protejezi corect piscina. Capacul inclus cu piscina:

Acum montarea unei piscine atât de mari te va lua doar câteva minute

Piscină
Pompă




| Producător | Bestway |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 457 cm |
| Diametru | 457 |
| Înălțime | 122 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | rotund |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Capacitate | 16015 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 60 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Greutate basenu | 66,5 |
| Debit pompă | 3028 |
| Moc pompy | 32 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 2,9 |
| Cod model | 56438 |
| Dimensiuni | 39 × 57 × 130 cm |
| Greutate | 65.923 kg |