Piscină de Grădină 396 x 84 cm 9-în-1 Bestway 57376N
- Capacitate: 7340
- Cod model: 57376
- Formă piscină: rotund
- Tip piscină: autoportantă
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Fisa tehnica
- Tip de piscină
- Autoportantă
- Formă piscină
- rotund
- Capacitate (l)
- 7340
- Dimensiuni
- ~ 396 cm
- Cod producător
- 57376
Referinte specifice
- cod EAN13
- 6941607364468
- MPN
- dmuchane_p4772
Piscină gonflabilă de grădină 396 x 84 cm ★★★★★
Numărul de catalog Bestway® 57376-15W1

Piscina ideală pentru grădina ta ★★★★★
★ Dimensiunile piscinei permit o înnot confortabilă și distracție nelimitată în zilele de vară.
★ Piscina gonflabilă este foarte sigură pentru copii deoarece menține stabilitatea datorită forței de plutire a apei și inelului gonflabil
★ Atunci când cumperi această piscină de la un distribuitor autorizat Bestway®, ai certitudinea că produsul este nou, autentic și sigur
CONȚINUTUL SETULUI
- Piscină gonflabilă 396 x 84 cm.
- Pompă de filtrare
- Filtru pompă tip II
- Chimie - Multicomprimați 25x20g
- Dispenser de produse chimice pentru piscină
- Termometru pentru piscină
- Acoperire piscină
- Covoraș piscină
- Minge de plajă
- Plasă pentru curățare
- Coșuri de sită pompă
- Cleme pompă
- Furtunuri pompă
- Manual de instrucțiuni în limba română
- Patch de reparare
- Ghid - disponibil pentru descărcare


Cea mai înaltă calitate de fabricație
- Material PVC 3 straturi durabil
- Întărire cu plasă de nylon între straturi
- Acoperire rezistentă la perforări


Acoperire
- Protejează apa piscinei de murdărie și praf
- Împiedică copiii să intre în piscină fără permisiunea ta
- Reduce pierderea de căldură din apă
Covoraș
- Protejează fundul de daune
- Împiedică nisipul și alte poluanți să fie aduși în piscină
- Izolează piscina de sol
Apă cristalină fără efort
Setul include tot ceea ce ai nevoie pentru a obține apă cristalină:
- Pompă de filtrare
- Filtru pompă îmbunătățit
- 25 multicomprimați – dezinfectant cuprinzător
- Dispenser de produse chimice pentru piscină
- Plasă pentru curățare
- Termometru pentru piscină


Piscina gata în 3 pași simpli:
- Desfă foaia pe teren plan
- Umflă inelul de aer
- Umple cu apă și piscina se umflă singură - gata!
Acum configurarea unei piscine atât de mari te va lua doar câteva minute!
Piscina este distracție pentru toată familia
Având în vedere copiii tăi, includem accesoriile preferate ale copiilor.
Minge colorată încurajează distracția comună pentru copii și adulți


DATE TEHNICE
Piscina
- Dimensiunile piscinei 396 x 84 cm
- Greutate 17,3 kg
- Umplere recomandată 80%
- Capacitate 7.340 litri
Pompă
- Debitul pompei 2.006 litri/oră
- Alimentare pompă 220 - 240 V
- Filtru tip II (58094)
❤️❤️❤️ Face această vară plină de amintiri minunate! ❤️❤️❤️
Specificații
| Producător | Bestway |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 396 cm |
| Diametru | 396 |
| Înălțime | 84 |
| Tip piscină | autoportantă |
| Formă piscină | rotund |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Capacitate | 7340 |
| Umplere recomandată | 80 |
| Timp asamblare estimat | 10 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Greutate basenu | 17,3 |
| Debit pompă | 2006 |
| Moc pompy | 29 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 2,7 |
| Cod model | 57376 |
| Dimensiuni | 46 × 82 × 21 cm |
| Greutate | 18.79 kg |
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Recenzia ta nu a putut fi trimisa
Alte produse din această categorie
Cele mai vândute