Piscină de grădină cu cadru 457 x 122 cm set 18 în 1 INTEX 26168
- Capacitate: 14141
- Cod model: 26168
- Formă piscină: rotund
- Tip piscină: autoportantă
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Fisa tehnica
- Tip de piscină
- Autoportantă
- Formă piscină
- rotund
- Capacitate (l)
- 14141
- Dimensiuni
- ~ 457 cm
- Cod producător
- 26168
Referinte specifice
- cod EAN13
- 5903890603816
- MPN
- dmuchane_p3430
Piscină Gonflabilă de Grădină 457 x 122 cm ★★★★★ Set 12 în 1
Numărul de catalog INTEX ® 26168

★★★ Perfectă pentru Grădina Ta ★★★
★ Atunci când cumperi această piscină de la un distribuitor autorizat Intex® ai siguranța că produsul este nou, autentic și sigur
★ Piscina își menține stabilitatea datorită presiunii apei și inelului gonflabil - ușor de montat.
★ Cu acoperișul inclus în piscină protejezi apa de murdărie și animale.

CONȚINUTUL SETULUI
- Piscină gonflabilă 457 x 122 cm
- Pompa de filtrare
- Filtru de pompă - tip A
- Scară de piscină
- Capac de piscină
- Strat de protecție
- Furtunuri de pompă
- Sită de pompă
- Cleme de pompă
- Instrucțiuni în limba română
- Petec de reparație
- Ghid - disponibil pentru descărcare

Înainte de orice: siguranța copilului
- Treptele detașabile previn intrarea nesupravegheataa copiilor
- Înălțime perfect adaptată la dimensiunea piscinei
- Cadru metalic întărit rezistent la coroziune
- Trepte antialunecante
- Mânere confortabile

Cel de-al doilea: cea mai înaltă calitate de fabricație
- Material PVC rezistent 3 straturi
- Întărire cu plasă de nylon între straturi
- Acoperire rezistentă la perforații
- Interior imitând mozaicul în albastru și alb

Capac
- Protejează apa piscinei de murdărie
- Împiedică copiii să intre fără permisiune
- Încetinește pierderea căldurii din apă
Strat
- Protejează fundul de daune
- Previne intrarea nisipului și a deșeurilor
- Izolează piscina de teren

Piscină gata în 3 pași simpli:
- Desfă husa,
- Umfla inelul,
- Umple cu apă, iar piscina va "crește" singură - gata!
Acum montajul unei piscine atât de mari îți va lua doar câteva minute


SPECIFICAȚII TEHNICE
Piscină
- Dimensiuni piscină 457 x 122 cm
- Greutate piscină 46,9 kg
- Umplere cu apă recomandată 80%
- Capacitate 14.141 litri
Pompă
- Debit pompă 3.785 litri/oră
- Alimentare pompă 220 - 240 V
- Filtru pompă tip A

❤️❤️❤️ Fă această vară plină de momente minunate! ❤️❤️❤️
Specificații
| Producător | INTEX |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 457 cm |
| Diametru | 457 |
| Înălțime | 122 |
| Tip piscină | autoportantă |
| Formă piscină | rotund |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC |
| Capacitate | 14141 |
| Umplere recomandată | 80 |
| Timp asamblare estimat | 15 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Greutate basenu | 46,9 |
| Debit pompă | 3785 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 4,1 |
| Cod model | 26168 |
| Dimensiuni | 55.9 × 37.7 × 129.2 cm |
| Greutate | 48.59 kg |
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Recenzia ta nu a putut fi trimisa
Alte produse din această categorie
Cele mai vândute