Piscină Gonflabil de Grădină 305 x 61 cm 6în1 INTEX 28116
- Capacitate: 3077
- Cod model: 28116
- Formă piscină: rotund
- Tip piscină: autoportantă
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Fisa tehnica
- Tip de piscină
- Autoportantă
- Formă piscină
- rotund
- Capacitate (l)
- 3077
- Dimensiuni
- ~ 305 cm
- Cod producător
- 28116
Referinte specifice
- cod EAN13
- 5903890603847
- MPN
- dmuchane_p3719

Piscina gonflabilă 305 x 61 cm CAPAC INCLUS
INTEX 28116-2W1

Pregătește-te pentru o vară fierbinte ?
Bucură-te de vremea caldă în confortul propriei tale grădini.
Piscina gonflabilă este incredibil de ușor de instalat și gata de utilizare în doar câteva minute.
Când cumperi această piscină INTEX, poți fi sigur că produsul este nou, autentic și sigur
CONȚINUTUL SETULUI
- Piscină gonflabilă 305 x 61 cm
- Capac pentru piscină
- Dop gură pompă
- Plasture de reparație
- Manualul de instrucțiuni în limba poloneză
- Ghid - disponibil pentru descărcare la licitație



CUMPĂRĂ DE LA UN DISTRIBUITOR AUTORIZAT
Obții:
- servicii de garanție și post-garanție,
- acces la cea mai largă selecție de accesorii,
- sprijin din partea personalului specializat,
- informații și sfaturi dovedite privind utilizarea produsului,
- produse mereu noi și de cea mai înaltă calitate
15 ani de experiență pe piață! ?
Peste 2 milioane de clienți satisfăcuți ?
Aceasta înseamnă că, din punct de vedere statistic, cel puțin unul dintre vecinii tăi a cumpărat o piscină de grădină sau accesorii de piscină de la noi.
Construcție de calitate premium
- Material PVC durabil 3 straturi
- Întărire cu plasă de nylon între straturi
- Acoperire rezistentă la găuri
- Interior cu model de mozaic în alb și albastru


Capac
- Protejează apa din piscină de murdărie și resturi
- Împiedică copiii să intre în piscină fără permisiunea ta
- Reduce pierderea de căldură din apă
Piscină gata în 3 pași simpli:
- Desfă materialul de căptușeală,
- Umflă inelul de aer,
- Umple cu apă - gata!
Acum montarea unei piscine atât de mari îți ia doar câteva minute


SPECIFICAȚII TEHNICE
- Dimensiuni piscină 305 x 61 cm
- Greutate piscină 7,7 kg
- Umplere cu apă recomandată 80%
- Capacitate 3.077 litri
Fă vara aceasta plină de experiențe minunate! ?


Specificații
| Producător | INTEX |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 305 cm |
| Diametru | 305 |
| Înălțime | 61 |
| Tip piscină | autoportantă |
| Formă piscină | rotund |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC |
| Capacitate | 3077 |
| Umplere recomandată | 80 |
| Timp asamblare estimat | 10 |
| Greutate basenu | 7,7 |
| Cod model | 28116 |
| Dimensiuni | 29 × 44 × 43 cm |
| Greutate | 10.07 kg |
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Recenzia ta nu a putut fi trimisa
Alte produse din această categorie
Cele mai vândute