Bestway 5618W Piscină cu Cadru de Grădină 396 x 122 cm 11in1
- Capacitate: 12690
- Formă piscină: rotund
- Tip piscină: cu cadru
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Fisa tehnica
- Tip de piscină
- Cu cadru
- Formă piscină
- rotund
- Capacitate (l)
- 12690
- Dimensiuni
- ~ 396 cm
Referinte specifice
- cod EAN13
- 6941607327746
- MPN
- dmuchane_p3968
Piscină de grădină cu cadru metalic și pompă 396 x 122 cm ★★★★★
Numărul de catalog Bestway® 5618W

Piscina ideală pentru grădina ta ★★★★★
★ Dacă ai nevoie de o piscină spațioasă și fiabilă în care poți să înoti liber — aceasta este alegerea ideală pentru tine!
★ Set complet cu tot echipamentul inclus – nu trebuie să cauți componente individuale.
★ Atunci când cumperi o piscină Bestway cu accesorii dedicate, poți fi sigur că vei primi cea mai bună calitate și totul va fi perfect potrivit.

Conținutul setului
- Piscină cu cadru metalic 396 x 122 cm
- Pompă de filtrare
- Filtru de pompă tip II
- Scară de siguranță
- Acoperitoare piscină
- Sită de pompă
- Bride de pompă
- Furtunuri de pompă
- Plasture de reparare
- Instrucțiuni în limba română
- Ghid de utilizator - descărcabil din licitație

Construcție de calitate superioară
- Material PVC cu 3 straturi durabil
- Întărire cu plasă de nylon între straturi
- Acoperire rezistentă la perforații
- Interior cu motiv mozaic alb-albastru

Siguranța copiilor
- Treptele detașabile previn intrarea copiilor fără supraveghere
- Înălțimea perfect adaptată la dimensiunea piscinei
- Cadru metalic întărit rezistent la coroziune
- Trepte antialunecare
- Mâner confortabil

✔️ Pompă de filtrare și filtru de pompă îmbunătățit incluse în set.

Acoperitoare
Merită să protejezi corespunzător piscina. Acoperitoarea inclusă:
- Protejează apa din piscină de murdărie și resturi
- Împiedică copiii să intre în piscină fără permisiunea ta
- Reduce pierderea de căldură din apă

Piscina gata în 3 pași simpli:
- Desfă căptușeala,
- Asamblează cadrul — fără instrumente
- Umple cu apă — gata!
Acum asamblarea unei piscine atât de mari îți va lua doar câteva minute

SPECIFICAȚII TEHNICE
Piscină
- Dimensiuni piscină 396 x 122 cm
- Greutate 55,5 kg
- Umplere recomandată 90%
- Capacitate 12.690 litri
Pompă
- Debit pompă 3.028 litri/oră
- Alimentare pompă 220 - 240 V
- Filtru pompă tip II (58094)

❤️❤️❤️ Face această vară plină de amintiri minunate! ❤️❤️❤️


Specificații
| Producător | Bestway |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 396 cm |
| Diametru | 396 |
| Înălțime | 122 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | rotund |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Capacitate | 12690 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Filtr pompy | II |
| Greutate basenu | 55,6 |
| Debit pompă | 3028 |
| Moc pompy | 32 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Dimensiuni | 130 × 54 × 37 cm |
| Greutate | 55.522 kg |
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Recenzia ta nu a putut fi trimisa
Alte produse din această categorie
Cele mai vândute