Piscină cu Cadru Metalic 450x220x84 cm 16 în 1 Intex 28274
- Capacitate: 7127
- Cod model: 28274
- Formă piscină: dreptunghiular
- Tip piscină: cu cadru
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Fisa tehnica
- Tip de piscină
- Cu cadru
- Formă piscină
- dreptunghiular
- Capacitate (l)
- 7127
- Dimensiuni
- ~ 427 cm
- Cod producător
- 28274
Referinte specifice
- cod EAN13
- 5903890604622
- MPN
- dmuchane_p3704
Piscină cu Cadru Dreptunghiulară 450 x 220 x 84 cm
INTEX 28274

★★★ Pregătește-te pentru o Vară Fierbinte ★★★
★ Bucură-te de vremea frumoasă în confortul propriei tale gradini.
★ Această piscină este ușor de asamblat. O poți instala singur fără unelte în doar câteva minute.
★ Atunci când cumperi această piscină INTEX, poți fi sigur că produsul este nou, original și sigur

Conținutul Pachetului:
- Piscină cu cadru 450 x 220 x 84 cm
- Pompa de filtrare 26604
- Filtru
- Cosuri site
- Cleme
- Furtunuri
- Dopuri pentru găuri pomă
- Plastur reparații
- Instrucțiuni în limba română
- Ghid - disponibil pentru descărcare la licitație

Construcție de Calitate Premium
- Material PVC durabil cu 3 straturi
- Întărire cu plasă de nylon între straturi
- Acoperire rezistentă la perforații
- Interior cu model mozaic în tonuri de albastru și alb

Piscina Gata în 3 Pași Rapizi:
- Desfă acoperitorul,
- Asamblează cadrul - nu sunt necesare unelte
- Umple cu apă - gata!
Montarea unei piscine atât de mari îți va lua doar câteva minute


Specificații Tehnice:
Piscina
- Dimensiuni piscina 450 x 220 x 84 cm
- Greutatea piscina 42,3 kg
- Umplere apă recomandată 90%
- Capacitate 7.127 litri
Pompa
- Debit pompa 2.006 litri/oră
- Alimentare pompa 220 - 240 V

❤️❤️❤️ Fă ca Această Vară să Fie Plină de Amintiri Minunate! ❤️❤️❤️
Specificații
| Producător | INTEX |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 427 cm |
| Diametru | 220 |
| Lungime | 450 |
| Înălțime | 84 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | dreptunghiular |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC |
| Capacitate | 7127 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 30 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Greutate basenu | 43,3 |
| Debit pompă | 2006 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 8,3 |
| Cod model | 28274 |
| Dimensiuni | 38.17 × 37.21 × 120 cm |
| Greutate | 48.32 kg |
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Recenzia ta nu a putut fi trimisa
Alte produse din această categorie
Cele mai vândute