Piscină de Grădină cu Cadru 300 x 200 x 75 cm Set 15 în 1 INTEX 28272
- Capacitate: 3834
- Cod model: 28272
- Formă piscină: dreptunghiular
- Tip piscină: cu cadru
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Fisa tehnica
- Tip de piscină
- Cu cadru
- Formă piscină
- dreptunghiular
- Capacitate (l)
- 3834
- Dimensiuni
- ~ 305 cm
- Cod producător
- 28272
Referinte specifice
- cod EAN13
- 5902854514694
- MPN
- dmuchane_p2914
Piscina de grădină cu cadru 300 x 200 x 75 cm ★★★★★ MEGA SET 16W1
Numărul de catalog INTEX ® 28272

HIT Mega set ★★★★★ la un preț excelent !!!
★ Piscină clasică și spațioasă cu cadru - perfectă pentru divertisment!
★ Set complet cu toate accesoriile – nu trebuie să cauți piesele individuale singur.
★ Când cumperi o piscină INTEX cu accesorii dedicate poți fi sigur că vei obține cea mai înaltă calitate și că totul se va potrivi perfect.
CONȚINUTUL SETULUI
- Piscină dreptunghiulară cu cadru 300 x 200 x 75 cm
- Pompă de filtrare
- Filtru tip A pentru pompă
- Chimie - Tablete multi 25 x 20g
- Dozator de substanțe chimice
- Termometru pentru piscină
- Acoperă piscina
- Saltea de fund pentru piscină
- Minge de plajă
- Plasă pentru îndepărtarea detritus
- Coșuri de pompă
- Cleme de pompă
- Furtunuri de pompă
- Patch de reparație
- Instrucțiuni în limba română
- Ghid - disponibil pentru descărcare în anunț



Piscina gata în 3 pași rapizi:
- Desfă învelișul,
- Montează cadrul - fără nevoie de unelte
- Umple cu apă - gata!
Acum instalarea unei piscine atât de mari va dura doar câteva minute
Întâi: calitate de construcție superioară
- Material PVC rezistent cu 3 straturi
- Întărire cu plasă de nylon între straturi
- Acoperire rezistentă la perforări
- Interior cu motiv mozaic în culoare alb-albastru


Capac
- Protejează apa din piscină de murdărie
- Împiedică copiii să intre în piscină fără permisiunea ta
- Ralentizează pierderea de căldură din apă
Saltea
- Protejează fundul de daune
- Previne nisipul și detritus din a intra în piscină
- Izolează piscina de sol
Al doilea: apă curată fără efort
Setul include tot ce ai nevoie pentru a obține apă cristalină:
- Pompă de filtrare cu tehnologie Hydro Aeration
- Filtru cu cartuș îmbunătățit
- 25 tablete multi – dezinfectant complet
- Dozator de substanțe chimice
- Termometru
- Plasă pentru îndepărtarea detritus


Piscina este divertisment pentru toată familia
Gândindu-ne la copiii tăi, includem o minge colorată


SPECIFICAȚII TEHNICE
Piscina
- Dimensiuni piscină 300 x 200 x 75 cm
- Greutate piscină 20,7 kg
- Umplere recomandată 90%
- Capacitate 3834 litri
Pompă
- Debit pompă 2006 litri/oră
- Alimentare pompă 220 - 240 V
- Greutate pompă 3,30 kg
- Filtru tip A
❤️❤️❤️ Fă această vară plină de momente minunate! ❤️❤️❤️
Specificații
| Producător | INTEX |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 305 cm |
| Diametru | 200 |
| Lungime | 300 |
| Înălțime | 75 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | dreptunghiular |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC |
| Capacitate | 3834 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 30 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Greutate basenu | 20,7 |
| Debit pompă | 2006 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 3,3 |
| Cod model | 28272 |
| Dimensiuni | 110 × 25 × 30 cm |
| Greutate | 28.63 kg |
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Recenzia ta nu a putut fi trimisa
Alte produse din această categorie
Cele mai vândute