Piscină de Grădină cu Cadru 396 x 107 cm 11în1 Bestway 561FY
- Capacitate: 11133
- Cod model: 561FY
- Formă piscină: rotund
- Tip piscină: cu cadru
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Fisa tehnica
- Tip de piscină
- Cu cadru
- Formă piscină
- rotund
- Capacitate (l)
- 11133
- Dimensiuni
- ~ 396 cm
- Cod producător
- 561FY
Referinte specifice
- cod EAN13
- 6941607347737
- MPN
- dmuchane_p4391
Piscina Steel PRO MAX 396 × 107 cm ★★★★★
Numărul de catalog BESTWAY® 561FY

BEST-SELLER ★★★★★
★ Dacă cauți o piscină spațioasă și de încredere în care să poți înota liber — aceasta este alegerea perfectă pentru tine!
★ Pachet complet cu echipament complet – nu trebuie să cauți componente individuale.
★ Prin cumpărarea unei piscine Bestway cu accesorii dedicate ești sigur că vei primi cea mai mare calitate și totul se potrivește perfect.

CONȚINUTUL PACHETULUI
- Piscina 396 x 107 cm
- Umbrar pentru piscină
- Acoperire piscină
- Scară de siguranță
- Pompă filtrare
- Filtru pompă tip II
- Furtunuri pompă
- Site pompă
- Cleme pompă
- Patch reparație
- Manual de instrucțiuni în limba română
- Ghid de descărcat în licitație

Siguranța copilului
- Treptele amovibile împiedică copiii să intre fără supraveghere.
- Înălțimea perfect adaptată la dimensiunile piscinei.
- Cadru metalic întărit rezistent la coroziune.
- Trepte antiderapante
- Balustrade confortabile.

Construcție de înaltă calitate
- Material PVC 3 straturi durabil
- Întărire din plasă de nylon între straturi
- Acoperire rezistentă la perforații
- Interior cu model mozaic în alb și albastru

Acoperire
Merită să protejezi adecvat piscina ta. Acoperirea inclusă pentru piscină:
- Protejează apa piscinei de contaminare
- Împiedică copiii să intre fără permisiunea ta
- Reduce pierderea de căldură din apă

Umbrar piscină Bestway
Umbrul oferă protecție împotriva soarelui, vântului și ploii.
Prin instalarea sa pe piscina ta, vei asigura ție și oaspeților tăi intimitate în timp ce te relaxezi în piscină.
Acest produs va face ca timpul petrecut în piscină să fie extraordinar, și te vei simți complet relaxat.

Piscina gată în 3 pași rapizi:
- Desfă revestimentul.
- Montează cadrul - fără unelte.
- Umple cu apă — gata!
Acum montarea unei piscine atât de mari te va lua doar câteva minute!

SPECIFICAȚII TEHNICE
Piscină
- Dimensiuni piscină 396 × 107 cm
- Greutate 51,4 kg
- Umplere recomandată 90%
- Capacitate 11.133 litri
Pompă
- Debit pompă 2006 litri/oră
- Alimentare pompă 220 - 240 V
- Filtru pompă tip II (58094)

❤️❤️❤️ Fă ca această vară să fie plină de amintiri minunate! ❤️❤️❤️


Specificații
| Producător | Bestway |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 396 cm |
| Diametru | 396 |
| Înălțime | 107 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | rotund |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Capacitate | 11133 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Greutate basenu | 51,4 |
| Debit pompă | 2006 |
| Moc pompy | 29 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 3,3 |
| Cod model | 561FY |
| Dimensiuni | 56 × 115 × 33 cm |
| Greutate | 50.661 kg |
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Recenzia ta nu a putut fi trimisa
Alte produse din această categorie
Cele mai vândute