Menu
Piscină de grădină cu cadru 400 x 200 x 122 cm 18-în-1 INTEX 26790 + Aparat de baloane GRATUIT
3.771,34 lej
Se încarcă...
- Capacitate: 8418
- Cod model: 26790
- Formă piscină: dreptunghiular
- Tip piscină: cu cadru
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Sigur doresti sa raportezi acest comentariu?
Raport trimis
Comentariul tau a fost inregistrat si va fi examinat de un moderator.
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Intex
Fisa tehnica
- Tip de piscină
- Cu cadru
- Formă piscină
- dreptunghiular
- Capacitate (l)
- 8418
- Dimensiuni
- ~ 396 cm
- Cod producător
- 26790
Referinte specifice
- cod EAN13
- 5903890615239
- MPN
- dmuchane_p4201
Piscină de grădină cu structură de metal 400 x 200 x 122 cm ★★★★★
INTEX 26790

BESTSELLER AL VERII ★★★★★
★ Set complet – nu trebuie să cauți fiecare componentă separat.
★ Atunci când cumperi o piscină INTEX cu accesorii dedicate, ai garantia celei mai înalte calități și compatibilității perfecte a tuturor pieselor.

CONȚINUTUL SETULUI
- Piscină cu structură de metal 400 x 200 x 122 cm
- Pompă de filtrare
- Cartus filtru pentru pompă
- Scară de metal sigură
- Coșuri pentru pompă
- Conectori de pompă
- Furtunuri de pompă
- Kit de reparație
- Manual de instrucțiuni în limba română
- Ghid utilizator – disponibil pentru descărcare în licitație

Prioritate întâi: siguranța copiilor
- Treptele detașabile împiedică accesul copiilor nesupravegheați
- Înălțime perfect adaptată la dimensiunea piscinei
- Structură de metal întărită rezistentă la coroziune
- Trepte antiderapante
- Balustrade confortabile

Prioritate doi: calitate superioară de construcție
- Material PVC durabil cu 3 straturi
- Întărire cu plasă de nylon între straturi
- Acoperire rezistentă la perforații
- Interior cu decorație în stil mozaic în alb și albastru

Piscină gata în 3 pași simpli:
- Desfă acoperișul,
- Asamblează structura – fără unelte
- Umple cu apă – gata!
Montarea unei piscine atât de mari durează doar câteva minute!


SPECIFICAȚII TEHNICE
Piscină
- Dimensiuni piscină 400 x 200 x 122 cm
- Greutate piscină 86,4 kg
- Umplere cu apă recomandată 90%
- Capacitate 8.418 litri
Pompă
- Debit pompă 2.006 litri/oră
- Alimentare pompă 220 - 240 V
- Filtru Tip A

❤️❤️❤️ Fă ca această vară să fie plină de momente minunate! ❤️❤️❤️
Specificații
| Producător | INTEX |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 396 cm |
| Lungime | 400 |
| Lățime | 200 |
| Înălțime | 122 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | dreptunghiular |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC |
| Capacitate | 8418 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 45 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Greutate basenu | 88 |
| Debit pompă | 2006 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 3,3 |
| Cod model | 26790 |
| Dimensiuni | 58.21 × 52.16 × 140 cm |
| Greutate | 91.67 kg |
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Comentariul dumeavoastra a fost inregistrat si va fi vizibil de indata ce va fi aprobat de un moderator.
Recenzia ta nu a putut fi trimisa
Alte produse din această categorie
Piscină de Grădină cu Structură Oțel 488 x 122 cm 12-în-1 Intex 26746
3.364,61 lej
Piscină de Grădină cu Cadru Metalic 366 x 76 cm 16în1 INTEX 26712 + Mașină de Baloane
1.107,30 lej
Piscină de Grădină cu Cadru Metalic 610 x 132 cm 18în1 Completă INTEX 26756
4.269,57 lej
Piscină de Grădină cu Cadru Metalic 366 x 76 cm 16în1 INTEX 26712
1.056,46 lej
Piscină cu cadru 305 x 76 cm 5în1 INTEX 28206
598,90 lej
Piscină de grădină cu cadru 244 x 76 cm INTEX 28290
497,22 lej
Cele mai vândute
Pernă de grădină pătrată 45x45 cm - Outdoor Pro exterior Impermeabil
79,90 lej
(13)
Pernă de grădină dreptunghiulară 30x50 cm - Outdoor Pro exterior Impermeabil
59,90 lej
(13)
Saltea Puf de Podea XXL Gigant pentru adulți - Outdoor Pro exterior Impermeabil
746,80 lej
(4)
Pernă de grădină pătrată 60x60 cm - Outdoor Pro exterior Impermeabil
118,90 lej
(4)
Puf Taburet Suport Picioare Rotund - Boucle
149,90 lej
(168)
Fotoliu Puf XL Standard - Material Imprimeu Premium
623,90 lej