Piscină de grădină cu cadru 412 x 201 x 122 cm 17in1 Bestway 56722
- Capacitate: 8124
- Cod model: 56722
- Formă piscină: dreptunghiular
- Tip piscină: cu cadru
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Fisa tehnica
- Tip de piscină
- Cu cadru
- Formă piscină
- dreptunghiular
- Capacitate (l)
- 8124
- Dimensiuni
- ~ 396 cm
- Cod producător
- 56722
Referinte specifice
- cod EAN13
- 5903890615062
- MPN
- dmuchane_p4698
Piscină de Grădină cu Cadru și Pompă 412 x 201 x 122 cm ★★★★★ Set MEGA 10în1
Numărul de Catalog Bestway® 56722

ALEGERE TOP ★★★★★
★ Dacă cauți o piscină spațioasă și fiabilă în care să poți înota liber — aceasta este alegerea perfectă pentru tine!
★ Set complet cu echipament integru – nu trebuie să cauți componente separate.
★ Cumpărând o piscină Bestway cu accesorii dedicate ai garanția că vei primi cea mai bună calitate și că totul va funcționa perfect împreună.

CONȚINUTUL SETULUI
- Piscină cu Cadru 412 x 201 x 122 cm
- Pompă Filtrare
- Cartus Filtru
- Scară de Siguranță
- Coșuri Sită
- Cleme Pompă
- Furtunuri Pompă
- Kit Reparație
- Manual în Limba Română
- Ghid Descărcabil

Siguranță
- Trepte detașabile previn accesul copiilor fără supraveghere
- Înălțime perfect adaptată dimensiunilor piscinei
- Cadru din metal întărit rezistent la coroziune
- Trepte antiderapante
- Balustrade confortabile


Calitate de Construcție Superioară
- Material PVC durabil cu 3 straturi
- Întărire din plasă de nylon între straturi
- Acoperire rezistentă la perforări

DATE TEHNICE
Piscină
- Dimensiuni cuva piscinei 412 x 201 x 122 cm
- Dimensiuni exterioare piscină 462 x 254 x 122 cm
- Capacitate 8.124 litri
Pompă
- Debit pompă 2.006 litri/oră
- Alimentare pompă 220 - 240 V
- Tip filtru II

❤️❤️❤️ Fă ca această vară să fie plină de momente minunate! ❤️❤️❤️






Specificații
| Producător | Bestway |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 396 cm |
| Lungime | 412 |
| Lățime | 201 |
| Înălțime | 122 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | dreptunghiular |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Capacitate | 8124 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 45 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Greutate basenu | 73,5 |
| Debit pompă | 2006 |
| Moc pompy | 29 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 2,7 |
| Cod model | 56722 |
| Dimensiuni | 148 × 59 × 42 cm |
| Greutate | 75.933 kg |
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Recenzia ta nu a putut fi trimisa
Alte produse din această categorie
Cele mai vândute