Piscină de grădină cu cadru 427 x 107 cm 11în1 Bestway 5614Z
- Capacitate: 13030
- Cod model: 5614Z
- Formă piscină: rotund
- Tip piscină: cu cadru
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Fisa tehnica
- Tip de piscină
- Cu cadru
- Formă piscină
- rotund
- Capacitate (l)
- 13030
- Dimensiuni
- ~ 427 cm
- Cod producător
- 5614Z
Referinte specifice
- cod EAN13
- 6941607327678
- MPN
- dmuchane_p3780
Piscina de grădină STEEL PRO MAX™ 305 x 200 x 84 cm ★★★★★
BESTWAY® 5614A

BESTSELLER ★★★★★ MEGA SET
★ Dacă caută o piscină mare și de încredere unde să poți înota liber — aceasta este alegerea perfectă pentru tine!
★ Set complet cu echipament integrat – nu trebuie să cauți separat fiecare component.
★ Atunci când cumperi o piscină Bestway cu accesorii special dedicat, ai garanția că vei obține cea mai bună calitate și totul se va potrivi perfect.

Conținutul setului
- Piscină cu cadru metalic 305 x 200 x 84 cm
- Pompă de filtrare
- Filtru pentru pompă tip I
- Coșuri pentru pompă
- Cleme pentru pompă
- Furtunuri pentru pompă
- Plasture de reparație
- Manual în limba poloneză
- Ghid descărcabil


Calitate de construcție superioară
- Material PVC rezistent 3 straturi
- Întărire cu plasă din nylon între straturi
- Acoperire rezistentă la perforații
- Interior cu model de mozaic alb-albastru

Piscina gata în 3 pași rapizi:
- Desfă acoperitorul,
- Montează cadrul — fără folosirea unor unelte
- Umple cu apă — gata!
Acum asamblarea unei piscine atât de mari durează doar câteva minute

SPECIFICAȚII TEHNICE
Piscina
- Dimensiuni ale bazinului 288 x 200 x 84 cm
- Dimensiuni externe ale piscinei 305 x 233 x 84 cm
- Greutate 31,1 kg
- Umplere recomandată 90%
- Capacitate 3668 litri
Pompă
- Debit pompă 1249 litri/oră
- Alimentare pompă 220 - 240 V
- Filtru antibacterian tip I (58093)
- Greutate pompă 2,1 kg

❤️❤️❤️ Fă această vară plină de amintiri frumoase! ❤️❤️❤️


Specificații
| Producător | Bestway |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 427 cm |
| Diametru | 427 |
| Înălțime | 107 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | rotund |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Capacitate | 13030 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 45 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Greutate basenu | 52,7 |
| Debit pompă | 3028 |
| Moc pompy | 32 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 2,9 |
| Cod model | 5614Z |
| Dimensiuni | 56 × 115 × 36 cm |
| Greutate | 52.65 kg |
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Recenzia ta nu a putut fi trimisa
Alte produse din această categorie
Cele mai vândute