Piscină de grădină cu cadru 427 x 107 cm 11în1 Bestway 56950
- Capacitate: 13030
- Cod model: 56950
- Formă piscină: rotund
- Tip piscină: cu cadru
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Fisa tehnica
- Tip de piscină
- Cu cadru
- Formă piscină
- rotund
- Capacitate (l)
- 13030
- Dimensiuni
- ~ 427 cm
- Cod producător
- 56950
Referinte specifice
- cod EAN13
- 6941607329528
- MPN
- dmuchane_p3640
Piscină Gonflabilă cu Pompă 427 x 107 cm ★★★★★
Numărul de Catalog Bestway® 56950

BESTSELLER ★★★★★
★ Dacă ai nevoie de o piscină mare și de încredere în care să înoți liber - aceasta este alegerea perfectă pentru tine!
★ Set complet cu echipament complet – nu trebuie să cauți singur componentele individuale.
★ Atunci când cumperi o piscină Bestway cu accesorii dedicate poți fi sigur că vei obține cea mai înaltă calitate și totul se va potrivi perfect.
CONȚINUTUL SETULUI
- Piscină gonflabilă 427 x 107 cm.
- Pompă de filtrare
- Filtru pompa tip II
- Acoperitoare piscină
- Scară de siguranță
- Furtunuri pompa
- Ciururi pompa
- Cleme pompa
- Plasture de reparare
- Instrucțiuni în limba română
- Ghid - disponibil pentru descărcare



Siguranța Copilului
- Treptele demontabile previn intrarea copiilor nesupravegheați
- Înălțimea perfect adaptată la dimensiunea piscinei
- Cadru metalic întărit rezistent la coroziune
- Trepte antialunecare
- Balustrade confortabile

Construcție de Calitate Superioară
- Material PVC rezistent 3 straturi
- Întărire cu plasă de nylon între straturi
- Acoperire rezistentă la perforații
- Interiorul cu model mozaic în albastru și alb


Piscina pregătită în 3 pași simpli:
- Desfă acoperitoarea,
- Montează cadrul - fără unelte
- Umple cu apă - gata!
Acum montarea unei piscine atât de mari va dura doar câteva minute

SPECIFICAȚII TEHNICE
Piscina
- Dimensiunile piscinei 427 x 107 cm
- Greutate 52,7 kg
- Umplere recomandată 90%
- Capacitate 13 030 litri
Pompa
- Debitul pompei 3 028 litri/oră
- Alimentare pompa 220 - 240 V
- Filtru pompa tip II (58094)
- Greutate pompa 3 kg

❤️❤️❤️ Fă această vară plină de momente minunate! ❤️❤️❤️

Specificații
| Producător | Bestway |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 427 cm |
| Diametru | 427 |
| Înălțime | 107 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | rotund |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Capacitate | 13030 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 45 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Greutate basenu | 52,7 |
| Debit pompă | 3028 |
| Moc pompy | 32 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 2,9 |
| Cod model | 56950 |
| Dimensiuni | 56 × 115 × 36 cm |
| Greutate | 52.65 kg |
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Recenzia ta nu a putut fi trimisa
Alte produse din această categorie
Cele mai vândute