Piscină de grădină cu cadru 457 x 107 cm set 21in1 INTEX 26724
- Capacitate: 14614
- Cod model: 26724
- Formă piscină: rotund
- Tip piscină: cu cadru
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Fisa tehnica
- Tip de piscină
- Cu cadru
- Formă piscină
- rotund
- Capacitate (l)
- 14614
- Dimensiuni
- ~ 457 cm
- Cod producător
- 26724
Referinte specifice
- cod EAN13
- 5908220475668
- MPN
- dmuchane_p3450
Piscină cu cadru metalic 457 x 107 cm ★★★★★ SET CU POMPĂ
Numărul de catalog INTEX ® 26724

BESTSELLER-UL VERII ★★★★★
★ Piscină cu schemă de culori îmbunătățită, în nuanță gri elegantă.
★ Set complet cu echipament complet – fără nevoia de a căuta piese individuale separat.
★ Atunci când cumpărați o piscină INTEX cu accesorii dedicate, aveți certitudinea calității superioare și a compatibilității perfecte a tuturor componentelor.

CONȚINUTUL SETULUI
- Piscină cu cadru metalic 457 x 107 cm
- Pompă de filtrare
- Cartus filtru pentru pompă
- Scară de metal sigură
- Copertă piscină
- Saltea protectoare de sol
- Furtunuri pompă
- Coșuri de filtrare
- Cleme de furtun
- Plasture de reparație
- Manual de instrucțiuni în limba poloneză
- Ghid - disponibil pentru descărcare în licitație

Prima prioritate: siguranța copiilor
- Treptele detașabile împiedică accesul neatras al copiilor
- Înălțimea perfect potrivită pentru dimensiunea piscinei
- Cadru din metal întărit rezistent la coroziune
- Trepte antiderapante
- Mâinile de sprijin confortabile

A doua prioritate: calitate superioară
- Material PVC rezistent cu 3 straturi
- Întărire cu plasă de nylon între straturi
- Acoperire rezistentă la perforații
- Interior cu model de mozaic în tonuri de alb și albastru

Copertă
- Protejează apa din piscină de contaminare
- Împiedică accesul neatras al copiilor la piscină
- Reduce pierderea de căldură din apă
Saltea de protecție
- Protejează fundul piscinei de deteriorare
- Împiedică nisipul și murdăria să ajungă în piscină
- Izolează piscina de sol


Specificații tehnice
Piscină
- Dimensiunile piscinei 457 x 107 cm
- Greutatea piscinei 66,4 kg
- Umplere recomandată cu apă 90%
- Capacitate 14.614 litri
Pompă
- Debit 3785 litri/oră
- Alimentare 220 - 240 V
- Tip filtru: tip A

❤️❤️❤️ Faceți ca această vară să fie plină de amintiri minunate! ❤️❤️❤️
Specificații
| Producător | INTEX |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 457 cm |
| Diametru | 457 |
| Înălțime | 107 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | rotund |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC |
| Capacitate | 14614 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 45 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Greutate basenu | 66,4 |
| Debit pompă | 3785 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 4,1 |
| Cod model | 26724 |
| Dimensiuni | 121.9 × 68 × 39.1 cm |
| Greutate | 73.79 kg |
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Recenzia ta nu a putut fi trimisa
Alte produse din această categorie
Cele mai vândute