Piscină de Grădină cu Cadru 549 x 122 cm 21în1 Intex 26744 + trotineta GRATUIT
- Capacitate: 24311
- Cod model: 26744
- Formă piscină: rotund
- Tip piscină: cu cadru
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Fisa tehnica
- Tip de piscină
- Cu cadru
- Formă piscină
- rotund
- Capacitate (l)
- 24311
- Dimensiuni
- ~ 549 cm
- Cod producător
- 26744
Referinte specifice
- cod EAN13
- 5903890609290
- MPN
- dmuchane_p3922
Piscină cu cadru, rotundă Prism Frame 549 x 122 cm ★★★
INTEX 26744

★★★ Alege Piscina Perfectă pentru Grădina ta ★★★
★ Set complet cu echipament complet – nu trebuie să cauți singur componentele individuale.
★ Cumpărând această piscină INTEX, poți fi sigur că produsul este nou, autentic și sigur
★ Piscina este ușor de asamblat. O poți configura singur fără unelte în doar câteva momente.

Conținutul pachetului:
- Piscină cu cadru 549 x 122 cm
- Pompă de filtrare
- Filtru pentru pompă
- Scară metalică
- Acoperitoare piscină
- Saltea de bază piscină
- Site pompă
- Racorduri pompă
- Furtunuri pompă
- Plasture de reparație
- Instrucțiuni în limba română
- Ghid - disponibil pentru descărcare


În primul rând: Siguranța copilului
- Treptele amovibile previn accesul copiilor fără supraveghere
- Înălțime perfect potrivită pentru dimensiunea piscinei
- Cadru metalic întărit rezistent la coroziune
- Trepte antiderapante
- Mânere confortabile
În al doilea rând: Calitate superioară de execuție
- Material PVC 3 straturi rezistent
- Întărire cu plasă de nylon între straturi
- Acoperire rezistentă la perforații
- Interior cu model mozaic în alb și albastru


Acoperitoare
- Protejează apa piscinei de contaminare
- Împiedică copiii să intre în piscină fără permisiune
- Reduce pierderea de căldură a apei
Saltea
- Protejează fundul de deteriorare
- Împiedică nisipul și alte impurități să intre în piscină
- Izolează piscina de la sol

Piscina gata în 3 pași rapizi:
- Desfă carcasa,
- Asamblează cadrul - fără unelte
- Umple cu apă - gata!
Acum asamblarea unei piscine atât de mari îți va lua doar câteva momente!

SPECIFICAȚII TEHNICE
Piscină
- Dimensiuni piscină 549 x 122 cm
- Greutate piscină 99,7 kg
- Nivel apă recomandat 90%
- Capacitate 24.311 litri
Pompă
- Debit 5.678 litri/oră
- Alimentare 220 - 240 V
- Tip filtru: tip A

❤️❤️❤️ Face această vară pline de amintiri minunate! ❤️❤️❤️
Specificații
| Producător | INTEX |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 549 cm |
| Diametru | 549 |
| Înălțime | 122 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | rotund |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC |
| Capacitate | 24311 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 60 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Greutate basenu | 99,7 |
| Debit pompă | 5678 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 8,3 |
| Cod model | 26744 |
| Dimensiuni | 65.84 × 56.62 × 140 cm |
| Greutate | 110.79 kg |
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Recenzia ta nu a putut fi trimisa
Alte produse din această categorie
Cele mai vândute