Piscină de Grădină cu Cadru 549 x 132 cm 12-în-1 INTEX 26330
- Capacitate: 26423
- Cod model: 26330
- Formă piscină: rotund
- Tip piscină: cu cadru
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Fisa tehnica
- Tip de piscină
- Cu cadru
- Formă piscină
- rotund
- Capacitate (l)
- 26423
- Dimensiuni
- ~ 549 cm
- Cod producător
- 26330
Referinte specifice
- cod EAN13
- 5903890604745
- MPN
- dmuchane_p3805

Piscină cu cadru 549 x 132 cm SET MARE
Numărul de catalog INTEX ? 26330

Bestseller !!!
O piscină robustă cu toate echipamentele necesare garantează experiențe de neuitat încă de la prima zi !
Piscina este ușor de asamblat. O poți monta tu însuți fără unelte în doar câteva minute.
Prin alegerea unei piscine INTEX cu accesorii dedicate ești sigur că vei primi cea mai înaltă calitate și că totul se va potrivi perfect.
CONȚINUTUL SETULUI
- Piscină cu cadru 549 x 132 cm
- Pompă de filtru cu nisip
- Scară de siguranță din metal
- Acoperire pentru piscină
- Pânză de bază
- Coș filtru
- Fitinguri pompă
- Furtunuri pompă
- Patch-ul de reparație
- Instrucțiuni în limba română
- Ghid - disponibil pentru descărcare


CUMPĂRĂ DE LA UN DISTRIBUITOR AUTORIZAT
Obții:
- serviciu de garanție și post-garanție,
- acces la cea mai largă selecție de accesorii,
- suport din personal specializat,
- informații și sfaturi dovedite privind utilizarea,
- întotdeauna produse noi și de cea mai înaltă calitate
15 ani de experiență pe piață! ?
Peste 2 milioane de clienți mulțumiți ?
aceasta înseamnă că statistic cel puțin unul dintre vecinii tăi a cumpărat o piscină de grădină sau accesorii de piscină de la noi.


În primul rând: siguranța copilului
- Treptele detașabile previn accesul nesupraveghetat al copiilor
- Înălțime perfect adaptată la dimensiunea piscinei
- Cadru metalic întărit rezistent la coroziune
- Trepte antiderapante
- Mânere confortabile
În al doilea rând: construcție de cea mai înaltă calitate
- Material PVC cu 3 straturi durabil
- Întărire cu plasă de nylon între straturi
- Acoperire rezistentă la perforații
- Interior cu model mozaic în albastru și alb


Acoperire
- Protejează apa de contaminare
- Împiedică copiii să intre în piscină fără permisiune
- Reduce pierderea de căldură din apă
Pânză de bază
- Protejează fundul de daune
- Previne nisipul și murdăria să intre în piscină
- Izolează piscina de sol
SPECIFICAȚII TEHNICE
Piscină
- Dimensiuni piscină 549 x 132 cm
- Greutate piscină 128,1 kg
- Umplere recomandată 90 %
- Capacitate 26.423 litri
Pompă
- Debit 7,9 m³
- Alimentare 220 - 240 V

Fă ca această vară să fie plină de experiențe minunate! ?


Specificații
| Producător | INTEX |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 549 cm |
| Diametru | 549 |
| Înălțime | 132 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | rotund |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC |
| Capacitate | 26423 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 60 |
| Filtr pompy | nisip, sticlă |
| Greutate basenu | 128,1 |
| Debit pompă | 7900 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 18,3 |
| Capacitate rezervor pompă nisip/sticlă | 23 / 16 |
| Cod model | 26330 |
| Dimensiuni | 129.2 × 94 × 52.8 cm |
| Greutate | 153.1 kg |
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Recenzia ta nu a putut fi trimisa
Alte produse din această categorie
Cele mai vândute