Menu
Piscină de grădină cu cadru 610 x 122 cm 21în1 INTEX 26334 + trotineta GRATIS
6.089,66 lej
Se încarcă...
- Capacitate: 30079
- Cod model: 26334
- Formă piscină: rotund
- Tip piscină: cu cadru
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Sigur doresti sa raportezi acest comentariu?
Raport trimis
Comentariul tau a fost inregistrat si va fi examinat de un moderator.
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Intex
Fisa tehnica
- Tip de piscină
- Cu cadru
- Formă piscină
- rotund
- Capacitate (l)
- 30079
- Dimensiuni
- ⟩ 600 cm
- Cod producător
- 26334
Referinte specifice
- cod EAN13
- 5903890609252
- MPN
- dmuchane_p3918
Piscina Ultra XTR Frame 610 x 122 cm ★★★★★ Set Complet 11 în 1
INTEX 26334

★★★ Pregătește-te pentru o Vară Fierbinte ★★★
★ Bucură-te de vreme frumoasă în confortul grădinii tale.
★ Alegând această piscină INTEX, ești sigur că produsul este nou, autentic și sigur
★ Piscina este ușor de asamblat. O montezi singur fără unelte în câteva minute.
Conținutul Setului:
- Piscina structurală 610 x 122 cm
- Pompă de filtrare cu nisip
- Scară metalică
- Acoperire piscină
- Saltea de protecție
- Coș pentru filtru
- Racord pompă
- Furtunuri pompă
- Instrucțiuni în limba poloneză
- Petec de reparație
- Ghid descărcabil



În Primul Rând: Siguranța Copilului
- Treptele detașabile împiedică accesul copiilor fără supraveghere
- Înălțime perfect adaptată la dimensiunea piscinei
- Structură din oțel întărit rezistentă la coroziune
- Trepte antiderapante
- Mânere confortabile
În Al Doilea Rând: Construcție de Calitate Superioară
- Material PVC cu 3 straturi rezistent
- Întărire cu plasă din nylon între straturi
- Acoperire rezistentă la perforații
- Interior imitând mozaic în culori alb și albastru


Acoperire
- Protejează apa piscinei de murdărie
- Împiedică copiii să intre în piscină fără permisiune
- Reduce pierderea de căldură din apă
Saltea
- Protejează fundul piscinei de daune
- Previne pătrunderea nisipului și murdăriei în piscină
- Izolează piscina de teren
Piscina Gată în 3 Pași Rapizi:
- Desfă acoperirea,
- Montează structura - fără unelte
- Umple cu apă - gata!
Acum asamblarea unei piscine atât de mari durează doar câteva minute

Specificații Tehnice:
Piscină:
- Dimensiuni 610 x 122 cm
- Greutate 133,7 kg
- Umplere recomandată 90%
- Capacitate 30.079 litri
Pompă:
- Debit 7.900 litri/oră
- Alimentare 220 - 240 V

❤️❤️❤️ Fă această Vară Neuitată! ❤️❤️❤️
Specificații
| Producător | INTEX |
|---|---|
| Dimensiune | > 600 cm |
| Diametru | 610 |
| Înălțime | 122 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | rotund |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC |
| Capacitate | 30079 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 60 |
| Filtr pompy | nisip, sticlă |
| Greutate basenu | 133,7 |
| Debit pompă | 7900 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 18,3 |
| Capacitate rezervor pompă nisip/sticlă | 23 / 16 |
| Cod model | 26334 |
| Dimensiuni | 129.2 × 97.2 × 51.8 cm |
| Greutate | 169.79 kg |
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Comentariul dumeavoastra a fost inregistrat si va fi vizibil de indata ce va fi aprobat de un moderator.
Recenzia ta nu a putut fi trimisa
Alte produse din această categorie
Piscină de Grădină cu Structură Oțel 488 x 122 cm 12-în-1 Intex 26746
3.364,61 lej
Piscină de Grădină cu Cadru Metalic 366 x 76 cm 16în1 INTEX 26712 + Mașină de Baloane
1.107,30 lej
Piscină de Grădină cu Cadru Metalic 610 x 132 cm 18în1 Completă INTEX 26756
4.269,57 lej
Piscină de Grădină cu Cadru Metalic 366 x 76 cm 16în1 INTEX 26712
1.056,46 lej
Piscină cu cadru 305 x 76 cm 5în1 INTEX 28206
598,90 lej
Piscină de grădină cu cadru 244 x 76 cm INTEX 28290
497,22 lej
Cele mai vândute
Pernă de grădină pătrată 45x45 cm - Outdoor Pro exterior Impermeabil
79,90 lej
(13)
Pernă de grădină dreptunghiulară 30x50 cm - Outdoor Pro exterior Impermeabil
59,90 lej
(13)
Saltea Puf de Podea XXL Gigant pentru adulți - Outdoor Pro exterior Impermeabil
746,80 lej
(4)
Pernă de grădină pătrată 60x60 cm - Outdoor Pro exterior Impermeabil
118,90 lej
(4)
Puf Taburet Suport Picioare Rotund - Boucle
149,90 lej
(168)
Fotoliu Puf XL Standard - Material Imprimeu Premium
623,90 lej