Piscină de Grădină cu Cadru Metalic 366 x 76 cm 16în1 Bestway 56416 + Aparat Baloane GRATUIT
- Capacitate: 6473
- Cod model: 56416
- Formă piscină: rotund
- Tip piscină: cu cadru
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Fisa tehnica
- Tip de piscină
- Cu cadru
- Formă piscină
- rotund
- Capacitate (l)
- 6473
- Dimensiuni
- ~ 366 cm
- Cod producător
- 56416
Referinte specifice
- cod EAN13
- 5903890614560
- MPN
- dmuchane_p4225
Piscina Power Steel 366 x 76 cm ★★★★★
Numărul de catalog Bestway® 56416

O piscină pentru toată familia ★★★★★
★ Dacă ai nevoie de o piscină spațioasă și fiabilă în care să poți să înoți liber — aceasta este alegerea perfectă pentru tine!
★ Set complet cu echipament complet – nu trebuie să cauți singur componentele individuale.
★ Când cumperi o piscină Bestway cu accesorii dedicate, poți fi sigur că vei primi cea mai înaltă calitate și că totul va fi potrivit perfect.

Conținutul setului
- Piscină cu cadru 366 x 76 cm
- Pompă de filtrare
- Filtru pompă tip I
- Acoperișul piscinei
- Saltea sub piscină
- Rețea pentru colectarea impurităților
- Dozator de chimie de piscină
- Chimie - Multitableta 25x20g
- Termometrul piscinei
- Minge de plajă
- Coșuri de filtrare a pompei
- Coliere de pompă
- Furtunuri de pompă
- Plasture de reparare
- Manual în limba poloneză
- Ghid - disponibil pentru descărcare din anunț

CUMPĂRĂ DE LA UN DISTRIBUITOR AUTORIZAT
Obții:
- serviciul de garanție și post-garanție,
- acces la cea mai largă selecție de accesorii,
- asistență din partea personalului specializat,
- informații și sfaturi dovedite privind utilizarea,
- întotdeauna produse noi și de cea mai înaltă calitate
★★★ 15 ani de experiență pe piață! ★★★
★★★ Peste 2 milioane de clienți mulțumiți ★★★
— aceasta înseamnă că statistic cel puțin unul dintre vecinii tăi a cumpărat o piscină de grădină sau accesorii de piscină de la noi.

Calitate de construcție superioară
- Material PVC durabil cu 3 straturi
- Ranforsare cu plasă din nylon între straturi
- Acoperire rezistentă la perforare
- Interiorul imitând mozaic în culoare alb și albastru

Apă cristalină fără efort
Setul include tot ceea ce ai nevoie pentru a obține apă cristalină:
- Pompă de filtrare
- Filtru de pompă îmbunătățit
- 25 multitablete – dezinfectant cuprinzător
- Dozator de chimie
- Rețea de curățare
- Termometru

Capac
- Protejează apa piscinei de deșeuri
- Împiedică copiii să intre în piscină fără permisiunea ta
- Reduce pierderea de căldură din apă
Saltea
- Protejează fundul de daune
- Previne nisipul și alte deșeuri să intre în piscină
- Izolează piscina de teren


Piscină gata în 3 pași rapizi:
- Desfășoară garnitura,
- Asamblează cadrul — fără unelte
- Umple cu apă — gata!
Acum montarea unei piscine atât de mari îți va lua doar câteva minute

O piscină este distracție pentru toată familia
Gândind la copiii tăi, includem accesorii populare pentru copii:
- Minge de plajă colorată încurajează distracția pentru copii și adulți

SPECIFICAȚII TEHNICE
Piscină
- Dimensiunile piscinei 366 x 76 cm
- Greutate 29.37 kg
- Umplere apă recomandată 90%
- Capacitate 6.473 litri
Pompă
- Debit pompă 1.249 litri/oră
- Alimentare pompă 220 - 240 V
- Filtru pompă tip I

❤️❤️❤️ Fă această vară de neuitat cu amintiri minunate! ❤️❤️❤️

Specificații
| Producător | Bestway |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 366 cm |
| Formă rezervor | rotund |
| Diametru | 366 |
| Înălțime | 76 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | rotund |
| Set basenowy | 15w1 |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Capacitate | 6473 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 30 |
| Filtr pompy | I (#58093) |
| Greutate basenu | 25,8 |
| Debit pompă | 1249 |
| Moc pompy | 16 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 2,1 |
| Cod model | 56416 |
| Dimensiuni | 88.5 × 37 × 28.5 cm |
| Greutate | 29.374 kg |
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Recenzia ta nu a putut fi trimisa
Alte produse din această categorie
Cele mai vândute