Piscină de grădină cu cadru metalic 610x132 cm 11 în 1 Bestway 561KE
- Capacitate: 33240
- Cod model: 561KE
- Formă piscină: rotund
- Tip piscină: cu cadru
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Fisa tehnica
- Tip de piscină
- Cu cadru
- Formă piscină
- rotund
- Capacitate (l)
- 33240
- Dimensiuni
- ⟩ 600 cm
- Cod producător
- 561KE
Referinte specifice
- cod EAN13
- 6941607365755
- MPN
- dmuchane_p4672
Piscina de Grădină Power Steel 610 x 132 cm ★★★★★
Numărul de Catalog BESTWAY® 561KE

BESTSELLER SEZONULUI ★★★★★
★ Dacă ai nevoie de o piscină spațioasă și fiabilă în care poți înota liber — aceasta este alegerea perfectă pentru tine!
★ Set complet cu echipament complet – nu trebuie să cauți componente individuale.
★ Alegând piscina Bestway cu accesorii dedicate ești garantat să obții cea mai bună calitate și compatibilitate perfectă.

CONȚINUTUL SETULUI
- Piscina cu cadru 610 x 132 cm
- Pompă de filtrare
- Scară de siguranță
- Acoperitoare pentru piscină
- Componente pompă
- Bile de filtrare
- Cleme pompă
- Tuburi pompă
- Plasture de reparație
- Instrucțiuni în limba română
- Ghid disponibil pentru descărcare

Siguranța Copilului
- Treptele detașabile previn accesul fără supraveghere al copiilor
- Înălțime perfect adaptată la dimensiunea piscinei
- Cadru din metal întărit rezistent la coroziune
- Trepte antiderapante
- Mânere confortabile

Acoperitoare
Protecția corespunzătoare a piscinei este importantă. Acoperitoarea piscinei inclusă:
- Protejează apa piscinei de contaminare
- Împiedică accesul neautorizat al copiilor la piscină
- Reduce pierderile de căldură din apă


Calitate de Construcție Premium
- Material PVC durabil cu 3 straturi
- Întărire din plasă de nylon între straturi
- Acoperire rezistentă la perforații
- Interior cu model de mozaic în tonuri albastre și albe

Tehnologia POLAR-SHIELD™
Protecție pe tot anul împotriva condițiilor meteo
Tehnologia inovatoare Polar-Shield™ este o revoluție pe piața piscinelor fuori-pământ. Datorită ei, nu trebuie să dezasamblezi și să depozitezi piscina în afara sezonului!
Polar-Shield™ protejează eficient acoperirea piscinei de factorii externi – chiar și la temperaturi mai scăzute.


✔️ Pompă de Filtrare și Bile de Filtrare Polysphere™

SPECIFICAȚII TEHNICE
Piscină
- Dimensiuni piscină 610 x 132 cm
- Greutate 134,2 kg
- Umplere recomandată cu apă 90%
- Capacitate 33.240 litri
Pompă
- Debit pompă 8.327 litri/oră
- Capacitate nisip: 20 l
- Alimentare pompă 220 - 240 V

❤️❤️❤️ Fă ca Această Vară să Fie Plină de Amintiri Frumoase! ❤️❤️❤️



Specificații
| Producător | Bestway |
|---|---|
| Dimensiune | > 600 cm |
| Lungime | 610 |
| Lățime | 610 |
| Înălțime | 132 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | rotund |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Capacitate | 33240 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 90 |
| Greutate basenu | 134,2 |
| Debit pompă | 8327 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Cod model | 561KE |
| Dimensiuni | 130 × 96 × 56 cm |
| Greutate | 134.2 kg |
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Recenzia ta nu a putut fi trimisa
Alte produse din această categorie
Cele mai vândute