Piscină de Grădină cu Structură 427 x 122 cm 12în1 Bestway 5612X
- Capacitate: 15232
- Cod model: 5612X
- Formă piscină: rotund
- Tip piscină: cu cadru
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Fisa tehnica
- Tip de piscină
- Cu cadru
- Formă piscină
- rotund
- Capacitate (l)
- 15232
- Dimensiuni
- ~ 427 cm
- Cod producător
- 5612X
Referinte specifice
- cod EAN13
- 6941607327517
- MPN
- dmuchane_p3624
Piscină de Grădină cu Cadru din Oțel Steel PRO MAX 488 × 122 cm ★★★★★
Numărul de catalog BESTWAY® 5612Z

HIT ★★★★★
★ Dacă ai nevoie de o piscină mare și fiabilă în care să poți înota liber — aceasta este alegerea perfectă pentru tine!
★ Set complet cu toate echipamentele incluse – nu va trebui să cauți singur componentele individuale.
★ Când cumperi o piscină Bestway cu accesorii dedicate poți fi sigur că vei obține cea mai înaltă calitate și că totul se va potrivi perfect.

CONȚINUTUL SETULUI
- Piscină cu cadru din oțel 488 x 122 cm
- Pompă de filtrare
- Filtru de pompă tip III
- Acoperire piscină
- Scară de siguranță
- Furtunuri pentru pompă
- Coșuri de pompă
- Cleme de pompă
- Plasture de reparație
- Instrucțiuni în limba română
- Ghid descarcabil inclus în ofertă

Siguranța Copilului
- Treptele detașabile împiedică copiii nesupravegheat să intre
- Înălțimea perfect adaptată la mărimea piscinei
- Cadrul din oțel întărit rezistent la coroziune
- Trepte antialunecante
- Balustrade confortabile

Calitate de Construcție Superioară
- Material PVC rezistent cu 3 straturi
- Întărire cu plasă de nylon între straturi
- Acoperire rezistentă la perforații
- Interior cu design mozaic în albastru și alb

Acoperire
Merită să oferi o protecție corespunzătoare piscinei. Acoperirea inclusă pentru piscina ta:
- Protejează apa de contaminare
- Împiedică copiii să intre în piscină fără permisiunea ta
- Reduce pierderile de căldură din apă

Piscină gata în 3 pași rapizi:
- Desfă căptușeala,
- Asamblează cadrul - fără unelte
- Umple cu apă — gata!
Acum montarea unei piscine atât de mari îți va lua doar câteva minute!

SPECIFICAȚII TEHNICE
Piscină
- Dimensiuni externe piscină 488 × 122 cm
- Dimensiuni interne piscină 482 × 122 cm
- Greutate 72,8 kg
- Umplere cu apă recomandată 90%
- Capacitate 19.480 litri
- Diametrul conexiunii pompei 38 mm
Pompă
- Debit pompă 5.678 litri/oră
- Alimentare pompă 220 - 240 V
- Filtru pompă tip III (58012)

❤️❤️❤️ Fă ca această vară să fie plină de amintiri minunate! ❤️❤️❤️



Specificații
| Producător | Bestway |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 427 cm |
| Diametru | 427 |
| Înălțime | 122 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | rotund |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Capacitate | 15232 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 45 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Greutate basenu | 60,1 |
| Debit pompă | 3028 |
| Moc pompy | 32 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 2,9 |
| Cod model | 5612X |
| Dimensiuni | 57 × 128 × 38 cm |
| Greutate | 60.12 kg |
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Recenzia ta nu a putut fi trimisa
Alte produse din această categorie
Cele mai vândute