Piscină de grădină cu structură 488 x 244 x 107 cm 21în1 Intex 26792 + Mașină de baloane CADOU
- Capacitate: 10874
- Cod model: 26792
- Formă piscină: dreptunghiular
- Tip piscină: cu cadru
Fisa tehnica
- Tip de piscină
- Cu cadru
- Formă piscină
- dreptunghiular
- Capacitate (l)
- 10874
- Dimensiuni
- ~ 488 cm
- Cod producător
- 26792
Referinte specifice
- cod EAN13
- 5903890615246
- MPN
- dmuchane_p4202
Piscină cu cadru 488 x 244 x 107 cm ★★★★★ Set 21 în 1

★★★★★ MEGA SET
INTEX® 26792-20W1
★ Dacă cauți o piscină mare și fiabilă - aceasta este alegerea perfectă pentru tine!
★ Set complet cu echipament – nu trebuie să cauți singur toate elementele.
★ Când cumperi o piscină INTEX cu accesorii dedicate ai certitudinea că vei obține cea mai înaltă calitate și totul va se potrivi perfect.
★ GRATUIT kit pentru a face baloane (jucărie și soluție).

CONȚINUTUL SETULUI
- Piscină cu cadru 488 x 244 x 107 cm
- Pompă de filtrare
- Filtru din hârtie
- Chimie - Comprimate multi 25x20g
- Plutitor
- Termometru pentru piscină
- Scară de siguranță
- Acoperitoare de piscină
- Saltea de piscină
- Brațe de înot
- Minge de plajă
- Skimmer
- Coșuri de pompă
- Cleme de pompă
- Furtunuri de pompă
- Plasture de reparație
- Instrucțiuni în limba română
- Ghid - descărcabil
- Cot de set de curățare
- Vârfuri interschimbabile de set de curățare (plasă, perie, stergere)
- Aspirator pentru piscină


CUMPĂRĂ DE LA UN DISTRIBUITOR AUTORIZAT
Obții:
- servicii de garanție și post-garanție,
- acces la cea mai largă selecție de accesorii,
- asistență din partea personalului specializat,
- informații și sfaturi dovedite privind utilizarea,
- întotdeauna produse noi și de cea mai înaltă calitate
★★★ 15 ani de experiență pe piață! ★★★
★★★ Peste 2 milioane de clienți mulțumiți ★★★
— aceasta înseamnă că, statistic, cel puțin unul dintre vecinii tăi a cumpărat o piscină sau accesorii de piscină de la noi.


Întâi: siguranța copilului
- Treptele detașabile împiedică accesul nesupraveghetat
- Înălțime perfect potrivită cu dimensiunea piscinei
- Cadru metalic întărit rezistent la coroziune
- Trepte antiderapante
- Mânere confortabile
Al doilea: construcție de calitate superioară
- Material PVC 3 straturi durabil
- Întărire cu plasă de nylon între straturi
- Acoperire rezistentă la perforări
- Interior cu model mozaic în culori alb și albastru


Acoperitoare
- Protejează apa piscinei de murdărie
- Împiedică copiii să intre în piscină fără permisiunea ta
- Ralentizează pierderea de căldură din apă
Saltea
- Protejează fundul de deteriorare
- Prevenind nisipul și detritus de a intra în piscină
- Izolează piscina de sol


Piscină gata în 3 pași ușori:
- Desfă foliile,
- Montează cadrul - fără unelte
- Umple cu apă - gata!
Acum asamblarea unei piscine atât de mari te va lua doar câteva momente
DATE TEHNICE
Piscină
- Dimensiuni piscină 488 x 244 x 107 cm
- Greutate piscină 89 kg
- Umplutura recomandată 90%
- Capacitate 10.874 litri
Pompă
- Debit 3.785 litri/oră
- Alimentare 220 - 240 V
- Tip filtru: tip A

❤️❤️❤️ Fă ca această vară să fie plină de amintiri minunate! ❤️❤️❤️
Avertismente: Brațele de înot nu sunt o jucărie, nu sunt echipament de siguranță și nu protejează împotriva înecului. Pentru utilizare în apă la o adâncime în care copilul poate atinge fundul și sub supravegherea unui adult. Umflarea corespunzătoare și utilizarea echipamentului sunt esențiale pentru siguranță, nu supraumfla. Verificați dacă supapa de siguranță este închisă corect și dacă cusăturile nu sunt crăpate. Interval de greutate 18-30 kg, vârstă 3 la 6 ani.

Specificații
| Producător | INTEX |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 488 cm |
| Lungime | 488 |
| Lățime | 244 |
| Înălțime | 107 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | dreptunghiular |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC |
| Capacitate | 10874 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 45 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Greutate basenu | 87,2 |
| Debit pompă | 3785 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 4,1 |
| Cod model | 26792 |
| Dimensiuni | 128.6 × 59.1 × 56.2 cm |
| Greutate | 94.49 kg |