Piscină de grădină cu structură 549 x 274 x 132 cm 18în1 INTEX 26356
- Capacitate: 17203
- Cod model: 26356
- Formă piscină: dreptunghiular
- Tip piscină: cu cadru
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Fisa tehnica
- Tip de piscină
- Cu cadru
- Formă piscină
- dreptunghiular
- Capacitate (l)
- 17203
- Dimensiuni
- ~ 549 cm
- Cod producător
- 26356
Referinte specifice
- cod EAN13
- 5902854518111
- MPN
- dmuchane_p3120

Piscina cu Cadru Ultra Frame 549 x 274 x 132 cm 11in1
Set cu Pompă
INTEX 26356

Pregătește-te pentru Zilele Fierbinți de Vară ?
Bucură-te de vreme frumoasă în confortul propriei tale gradini.
Atunci când cumperi această piscină INTEX, poți fi sigur că produsul este nou, autentic și sigur
Piscina este ușor de asamblat. O poți configura singur fără unelte în câteva minute.
Conținutul Pachetului:
- Piscina cu cadru
- Pompă filtru cu nisip
- Scară de siguranță
- Acoperă piscina
- Prelată de protecție
- Rețele skimmer
- Îmbinări de conectare
- Furtunuri pompă
- Plasture de reparație
- Manual de instrucțiuni în limba română
- Ghid descărcabil în anunț


CUMPĂRĂ DE LA UN VÂNZĂTOR AUTORIZAT
Obții:
- serviciu de garanție și post-garanție,
- acces la o gamă largă de accesorii,
- suport din personal specializat,
- consultanță expert și sfaturi dovedite privind utilizarea produsului,
- întotdeauna produse noi și de cea mai înaltă calitate
15 ani de experiență pe piață! ?
? Peste 1 MILION de clienți satisfăcuți!


Înainte de orice: Siguranța Copilului
- Treptele detașabile previn accesul nesupravegheat al copiilor
- Înălțime perfect potrivită cu dimensiunea piscinei
- Cadru din metal întărit rezistent la coroziune
- Trepte antiderapante
- Balustrade confortabile
În Al Doilea Rând: Calitate Superioară de Construcție
- Material PVC cu 3 straturi durabil
- Întărire din plasă de nylon între straturi
- Acoperire rezistentă la perforații
- Interior cu design mozaic alb și albastru


Piscina Gata în 3 Pași Simpli:
- Desfă acoperitorul,
- Montează cadrul- fără utilizarea de unelte
- Umple cu apă - gata!
Acum asamblarea unei piscine atât de mari te va lua doar câteva minute
Specificații Tehnice:
Piscina
- Dimensiuni piscina 549 x 274 x 132 cm
- Greutate piscina 129,4 kg
- Capacitate piscina 17.203 litri
- Nivel de umplere cu apă recomandat 90%
Pompă
- Debit 4.500 litri/oră
- Alimentare 220 - 240 V


Fă ca această Vară să fie de Neuitat și Plină de Bucurie! ?


Specificații
| Producător | INTEX |
|---|---|
| Dimensiune | ~ 549 cm |
| Lungime | 549 |
| Lățime | 274 |
| Înălțime | 132 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | dreptunghiular |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC |
| Capacitate | 17203 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 60 |
| Filtr pompy | nisip, sticlă |
| Greutate basenu | 129,4 |
| Debit pompă | 4500 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 13,4 |
| Capacitate rezervor pompă nisip/sticlă | 12 / 8,5 |
| Cod model | 26356 |
| Dimensiuni | 151.1 × 70.5 × 62 cm |
| Greutate | 156.09 kg |
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Recenzia ta nu a putut fi trimisa
Alte produse din această categorie
Cele mai vândute