Piscină de grădină cu structură 610 x 132 cm set 21în1 INTEX 26756 + trotineta GRATIS
- Capacitate: 32695
- Cod model: 26756
- Formă piscină: rotund
- Tip piscină: cu cadru
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Fisa tehnica
- Tip de piscină
- Cu cadru
- Formă piscină
- rotund
- Capacitate (l)
- 32695
- Dimensiuni
- ⟩ 600 cm
- Cod producător
- 26756
Referinte specifice
- cod EAN13
- 5903890609221
- MPN
- dmuchane_p3915
Piscină cu Cadru 610x132 cm ★★★★★ SET COMPLET 12 ÎN 1
Numărul catalogului INTEX ® 26756

Bestseller INTEX ★★★★★ în DESIGN NOU!
★ Începe să te bucuri de piscină din prima zi - am creat acest set gata de utilizare cu echipament complet pentru tine
★ Piscină circulară cu cadru cu structură fără margini oferă SIGURANȚĂ pentru tine și familia ta în timpul distracției în piscină
★ Când cumperi această piscină de la un distribuitor autorizat INTEX®, îți garantez un produs nou, autentic și sigur

CONȚINUTUL SETULUI
- Piscină cu cadru 610 x 132 cm.
- Pompă de filtrare
- Cartus filtru pentru pompă
- Scară de siguranță din metal
- Acoperire piscină
- Saltea de fund pentru piscină
- Coșuri pentru skimmer
- Fitinguri pentru pompă
- Furtunuri pentru pompă
- Kit de reparație
- Manual de instrucțiuni în limba română
- Ghid - disponibil pentru descărcare în anunț

În Primul Rând: Siguranța Copiilor
- Treptele detașabile previn accesul copiilor nesupravegheiați
- Înălțimea este perfect adaptată la dimensiunile piscine
- Cadru din metal întărit rezistent la coroziune
- Trepte antiderapante
- Mânere confortabile

În Al Doilea Rând: Calitate Superioară
- Material PVC cu 3 straturi durabil
- Întărire cu plasă de nylon între straturi
- Acoperire rezistentă la perforații
- Interior cu motiv mozaic în tonuri alb și albastru

Acoperire
- Protejează apa de murdărie și deșeuri
- Împiedică copiii să intre în piscină fără permisiune
- Reduce pierderea de căldură din apă
Saltea de Fund
- Protejează fundul piscine de daune
- Previne intrarea nisipului și murdăriei în piscină
- Izolează piscina de sol


Piscina gata în 3 pași rapizi:
- Desfă căptușeala,
- Asamblează cadrul - fără instrumente necesare
- Umple cu apă - gata!
Montarea unei piscine atât de mari necesită acum doar câteva minute

SPECIFICAȚII TEHNICE
Piscina
- Dimensiuni piscina 610 x 132 cm
- Greutate piscina 117,8 kg
- Nivel de apă recomandat 90%
- Capacitate 32.695 litri
Pompă
- Debit 5.678 litri/oră
- Alimentare 220 - 240 V
- Tip filtru: Tip A

❤️❤️❤️ Fă această vară de neuitat! ❤️❤️❤️
Specificații
| Producător | INTEX |
|---|---|
| Dimensiune | > 600 cm |
| Diametru | 610 |
| Înălțime | 132 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | rotund |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC |
| Capacitate | 32695 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 60 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Greutate basenu | 117,8 |
| Debit pompă | 5678 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 8,3 |
| Cod model | 26756 |
| Dimensiuni | 80.1 × 52.8 × 129.2 cm |
| Greutate | 128.89 kg |
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Recenzia ta nu a putut fi trimisa
Alte produse din această categorie
Cele mai vândute