Piscină de Grădină cu Structură Oțel 488 x 122 cm 12-în-1 Intex 26746
3.364,61 lej
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Fisa tehnica
Referinte specifice
| Producător | INTEX |
|---|---|
| Dimensiune | > 600 cm |
| Lungime | 503 |
| Lățime | 274 |
| Înălțime | 122 |
| Tip piscină | cu cadru |
| Formă piscină | dreptunghiular |
| Material rezervor | 3-warstwowe PVC |
| Capacitate | 13365 |
| Umplere recomandată | 90 |
| Timp asamblare estimat | 60 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Greutate basenu | 112,1 |
| Debit pompă | 5678 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Greutate pompy | 8,3 |
| Cod model | 26796 |
| Dimensiuni | 67.4 × 60.1 × 137.5 cm |
| Greutate | 112.1 kg |
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Recenzia ta nu a putut fi trimisa
check_circle
check_circle